work

Ofis Kanepeleri Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Kalite

Ofis kanepeleri ya da oturma grupları seçerken dikkat etmeniz gereken ilk kriterlerden biri kaliteli bir mobilya olmasıdır. Seçtiğiniz ofis kanepelerinde kullanılan malzemelerin niteliği ne kadar önemliyse, işçiliği de bir o kadar önemlidir. Bu iki unsur ofis kanepelerinizin uzun ömürlü olmasını sağlar. Böylece yıpranan ofis mobilyalarını değiştirmek için ek bir zaman ve bütçe ayırmak durumunda kalmazsınız. Masachi ile sağlam bir işçilik, doğru seçilmiş kaliteli malzeme ve teknolojik alt yapı ile yıllara meydan okuyan ofis kanepeleri edinebilirsiniz.

Fonksiyonellik

Misafirlerinize yer açın ve ofis kanepelerinizi farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde seçin. Ofis kanepelerinizi nerede ve nasıl kullanacağınıza göre seçeceğiniz model de farklılık göstermelidir. Çünkü ofis kanepeleri çalışma alanlarınıza kendine özgü bir kişilik kazandırır ve her biri birbirinden farklı ihtiyaçlarınıza cevap verecektir. Masachi, yönetici ofisleri, sosyal alanlar ve ortak alanlarda kullanılmak üzere farklı modelleriyle sizlere uygun çözümler sunar.

Ergonomi

Ofis kanepeleri seçerken önemli bir diğer kriter ise ergonomi ve rahatlıktır. Örneğin ofis yöneticileri için dinlenme molalarında rahatlık sağlayacak, döşeme konusunda rahatsız etmeyecek uygun modeller seçilmelidir. Diğer yandan misafirlerine yer açın sloganıyla ofis kanepeleri üreten Masachi, sunmuş olduğu konfor ve işlevsellik ile misafir ve çalışma arkadaşlarınıza sağlıklı bir ortamda bulunduklarını hissettirir.

Masachi ofis kanepeleri fonksiyonel ve ergonomik özellikleri sayesinde her türlü çalışma ortamına entegre edilebilmektedir böylece evinizdeymiş hissini veren rahatlığa her ortamda kavuşabilirsiniz.

Estetik

Estetik ise ofis kanepesi seçerken öne çıkan belki de en önemli kriterlerden biridir. Sizin ve misafirlerinizin estetik algısına hitap edebilecek modeller seçmeniz önemli. Masachi ile ofisinizin ruhunu yansıtacak ya da olmasını istediğiniz gibi değiştirecek çizgide mobilyaları iç mimarlarımız sayesinde edinebilirsiniz. Ahşap, metal, deri ve farklı kumaş türlerinin buluşması ile özgün tasarımlardan oluşan Masachi ofis kanepeleri ile ofisinizi modern çizgilerde dekore edebileceğiniz gibi, klasik bir ton da katabilirsiniz.

Sizlere yardımcı olacak ekibimiz ile ofisinizin etüdünü yaparak, konseptinize uygun olan ürünleri seçebilir, uygun malzeme ve ölçülerde ürünleri revize edebiliriz. Misafirlerinize yer açın biz de size her anlamda kusursuz bir hizmet, rahat, kaliteli, şık ofis kanepeleri sunalım.